Narodila se ve tvém srdci nová láska?

Rozhodl jsem se napsat tohle psaní, protože chci abys věděla, že ke mně přišla láska, na kterou jsem čekal celý můj život. A teď jsi tu. Dívám se do tvých překrásných očí a cítím ten zázrak, který se narodil v mém srdci. Děkuji Ti za to.

Tohle psaní píše jen mé srdce tomu Tvému a proto nechci znát odpovědi na všechny ty okolnosti, které jsou v zajetí dnešních předsudků a fenoménů. Chci znát jen jednu odpověď. Co říká Tvé srdce. Pověz mi, narodila se ve Tvém srdci nová láska?

Má duše v Tobě spatřila svůj smysl. Prosím Tě, pověz mi pravdu. Vidím v Tvých očích náš zázrak, který má v cestě tolik překážek, kvůli kterým se téhle lásky tolik bojíš? Kvůli kterým se tuhle lásku snažíš zabít? Překážky, ze kterých se mi chce plakat, protože vím, že by to pro nás bylo nesmírně těžké. Protože vím, že existují síly, které jsou silnější než my dva dohromady, ale přesto, věř mi, bojoval bych ze všech sil! Bojoval bych za Tebe, protože jsem se do Tebe zamiloval a věřím v Tebe!

Láska a pravda se nesmí zradit a opustit, tak do mého srdce vlož pravdu, která napíše náš, nebo jen můj, osud. Budu na tebe čekat celý svůj život, jen když ve Tvých očích uvidím napsané mé jméno. Budu čekat, dívat se na tebe ve svých snech a doufat, že už zítra ke mně přistoupíš a povíš mi.

Vítej v mém srdci... v mém životě. Vím, že už asi nikdy k nikomu nepocítím to, co jsem ucítil k Tobě. Vím, že tahle láska bude věčná, ale nevykonaná. Ale stejně se každý den podívám na oblohu a někam do neznáma pošlu vzkaz. Ještě nikdy jsem neviděl letět Anděla takhle nízko... děkuji a věřím... věřím, že má víra mě vyléčí.


Hodnocení: 4 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)