Internetová láska

Nikdy bych nevěřila tomu,že si někdy začnu hledat štěstí na internetu.. spíše jsem hledala asi kamarády, ale jednoho dne mi napsal jeden moc sympatický kluk. Říkala jsem si to je ale sympaťák a neváhala jsem a napsala jsem mu. Začali jsme si postupem času psát... padli jsme si do oka hned po prvním vzkazu. Potom jsem zjistila že je o rok starší než já, nevadilo mi to. O věku to přece není, rozumněli jsme si ve všech směrech tak jako nikdy s nikým. Bylo to pro mě hrozně hezké, když jsem viděla že si mám s kým psát, že je to človíček co mi rozumí, moc jsem si přála ho poznat. Psali jsme si dál každý den, volali jsme si, psali poznávali se a já nevím jak se to stalo ale zamilovala jsem do něj takovým způsobem jako nikdy do nikoho.

Když mi zavolá rozbuší se mi srdíčko a nemůže přestat. Povídala bych si sním nejraději hodiny. Píšeme si takové krásné věci jak jsme se do sebe bezhlavě zamilovali a já jsem strašně moc šťastná. Každé jeho slovíčko mi udělá radost já skáču radostí, když mi jen napíše třeba jak se mám. Když mi třeba napíše jak mě má rád, štěstím se mi chce plakat... je to andílek který mě drží nad vodou... láska jakou jsem ještě nikdy nepoznala... ani nevím že bych se někdy o někoho tak bála jak o něj.

Když vím že je tak daleko, je to opravdu člověk pro kterého bych udělala cokoliv a šla za ním kamkoliv, protože jsem se na něj strašně moc těšila a chtěla bych konečně poznat tu lásku, kterou k němu cítím. Je to bláznivé, ale je to tak. Vím že až se uvidíme já mu skočím kolem krku a už ho nepustím je to moje láska, moje štěstí, můj andílek bez kterého už nechci být a chci ať to ví ať nemá pochybnosti. Ať věří tomu že tady na něj čeká člověk s otevřenou náručí a bude čekat tak dlouho jak bude muset.

Miluji Tě andílku můj strašně moc a doufám že tohle je prozatím dostatečné k tomu, aby jsi věřil tomu že tady čekám na tebe a nehledám si někoho jiného. Až budeme spolu budu se snažit dokázat ti to osobně. Opatruj se mi lásko s láskou


Hodnocení: 4.8 z 5 (5x)
- pouze pro registrované (přihlášené)