Milý ježíšku

Milý Ježíšku.

Asi se divíš, že Ti píši. Taky bych nikdy nevěřil, že bych Ti ještě někdy mohl psát, vždyť přece nejsem malej. No popravdě řečeno, posledních pár týdnů si tak připadám.

Vžívám se do dětských snů a proto také sním o pohádkách. O pohádkách, které v dnešním světě již nejsou a však já mám pocit, že možná jednu podobnou pohádku zažívám. Asi to nebude tím, že všechno dobře končí, ale tím, že pohádkové bytosti nejsou skutečnosti zas až tak vzdálené. Jestli ano tak znám na světě človíčka, který do pohádky zapadá, teda aspoň podle mě. Ano, znám jednu pohádkovou vílu či spíše princeznu. Chápu, že toto pojmenování se k dnešním lidem moc nehodí.

Ano, správně tušíš o co tu jde. Jde o to, že jsem se zamiloval. Jenže píšu Ti právě pro to, že je to nějaké zvláštní. Chápu, že nejsem žádný pohádkový princ, abych dokázal oslnit svým vzhledem, svou mužností, či dokonce inteligencí. Tuším, že jsem prostě jen takový hloupý Honza. Jenže nikdy jsem se zatím nesetkal s tím, že by mi na někom tak záleželo. Nikdy se mi o někom tak krásně nesnilo, neznal jsem pocity, které prožívám. Téměř každý den než jdu spát a hlavně neznám krásnější představy než s tím milým človíčkem.

Srdce mi produkuje myšlenky, které jsou rozumu nepochopitelné. Možná se teď divíš, nechápež a možná se směješ, jenže co vychází ze srdce není nikdy směšné! Nikdy!

Ani nevím, neumím vysvětlit proč zrovna ona. Vždyť tu holku už pár let znám. Jenže jak říkám, poslední dobou se přede mnou proměnila. Proměnila v něco co slovy nelze vyjádřit. Nevím ani jak dlouho už ty pocity prožívám. Nevnímám čas. Jsem šťasnej.

Jsem šťastnej kdykoliv jí mohu vidět a vím, že kdybych znal slova kouzelná, řekl bych první jméno její. Jestli se stále ptáš proč tyto řádky píšu, tak Ti odpovím.

Není to proto, že jsem se rozhodl, že prostě tuhle holku chci teď mít a pak se uvidí. Věř je to uplně jiné. Podobné pocity jsem opravdu nezažil, možná jsem prostě chtěl, aby znala mé city. Mé touhy, ale i to že všechno co teď píšu je upřímné a pravdivé. Věřím, že ty by jsi mohl tomu milému človíčkovi nějak vysvětlit mé touhy. Právě teď na Vánoce. Jsi přeci symbol Vánoc, ne?

Odměnou Ti mohou být dospělácké oči rozzářené dětskou radostí.

Tvůj


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)