Uzdrav se mi

Ahoj Janičko,
než-li Ti napíši toto psaní, posílám polibení a né ledajaké, je to polibení lásky a zdravotní pohody. Jani, netušíš jak moc se mi po Tobě stýská. Celou tu dlouhou dobu, co nemůžu být s Tebou alespoň sním a myslím na Tebe. Chybíš mi. Před rokem nás svedla spolu náhoda a já jsem moc rád, že se tak stalo...

Dnes už vím, co je to láska, něha a štěstí. Přál bych si Tě mít neustále vedle sebe. Dívat se do Tvých krásných očí a okusit chuť Tvých rtů. Poslouchat zamilovaná slovíčka a nechat se unášet na obláčcích štěstí. Když jsme spolu nemyslím na nic, co mě tíží. Jsem strašně vzrušený a nemohu se dočkat, až Tě uvidím a obejmu Tě. K zbláznění rád se dotýkám Tvého těla.

Andílku, uzdrav se mi brzy. Každá vteřina je jako celá věčnost. Chtěl bych Ti říct (napsat), že Tě miluji. Jani, chtěl bych Ti poděkovat že si mě zahrnula do svého života... Hlavně bych Ti chtěl říct, že mi nikdo nedaroval tolik lásky jako Ty. Jsem rád za každou minutku, dotyk, pusu kterou od tebe dostanu. Aniž bys věděla, pohled na tebe mě pokaždé hřeje u srdce i když o tom nevíš, někdy mi připadáš jako člověk o kterém jsem vždy snil.

Nesmírně mi chybíš. Znovu si uvědomuji, jak jsem šťasten, když jsem s Tebou. Největší zázrak lásky spočívá v tom, že se člověk na čas přestane ohlížet za jinými. Doufám, že přijde den, kdy poznáš jak moc Tě miluji. Žádná slova to nemohou vyjádřit lépe než "Miluji Tě".
Miluji Tě a vždycky Tě budu milovat


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)