Díky tobě vím, kdo jsem

Má lásko, jsi kotva mého života. Naše společná láska mi ukázala a pomohla pochopit spoustu věcí. Teď už vím co je a není v životě důležité. Děkuju ti za druhou šanci, kterou se snažím den co den zasluhovat. Děkuju, že si vstoupil do mého života, do mého srdce v tu nejtěžší dobu.

Vím že poslední dobou to není všechno tak krásný, jak bychom si oba přáli, ale bojuju s tím, bojuju sama se sebou a pokaždé mám pocit, že ten boj je předem prohraný. Vím že má řešící povaha nám vždy znepříjemňovala náš vztah a taky vím, že se to vždy nějak urovnalo. Teď mám ale strach, že si třeba uvědomíš, že budeš beze mne šťastný. Jen ten pocit mi rve srdce.

Každé tvé slovo, které mi říkáš, když se hádáme mě bolí a až v tu chvíli si uvědomím, jak moc pro mě znamenáš, jak moc tě miluju a jak o tebe nechci přijít. Když zavřu oči vracím se ke všem našim vzpomínkám, ke všemu co jsme za ty roky prožily a moc si přeju, aby to tak bylo i dál. Nechci vedle sebe nikoho jiného, i když se ne vždy shodneme, i když se hádáme, vyčítáme si.

Já tě miluju stejně moc jako před 2lety a nechci tě ztratit kvůli sobě. Chci se změnit a být pro tebe tou pravou a jedinou partnerkou. Nevím ale jestli to dokážu. Moc mě mrzí, že to vždy musí zajít tak daleko.

Udělala bych pro tebe cokoliv na světě jenom, abys byl šťastný. Chci ti to dokázat a udělám proto cokoliv. . Miluju Tě!


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)