Nemůžu zapomenout (2)

Znovu jsem si na Tebe vzpomněl. Tyto myšlenky mi dávají sílu, protože jsem v nich s Tebou, ale vytrácejí se a s jejich odchodem přichází bolest. Ta mě pomalu utápí.

Oba jsme souhlasili, že budeme žít každý zvlášť. Každý den si to připomínám znovu a znovu, ale nedokáži překlenout jedinou minutu bez toho, abych na Tebe nemyslel. Nedokáži předstírat, že Tě nepotřebuji. Lásku nejde utišit a svět se bez Tebe přestává otáčet. Je to svět, kde se všechno zatemňuje a krvácí. Kdyby jsi mě vzala opět za ruku, celý svět by byl znovu krásný. Bez Tebe jsem ztracený. 

Nezapomněl jsem na Tebe, neodvrátil se, tak to není. Jsi mou součástí a všechny lži i hněv odešly daleko do minulosti.
Řekni, že uklidníš mé srdce a vrátíš se ke mě. Musíš vidět tu moc v tom co cítíš. Vím, že Tě velmi miluji a chci vidět Tvůj pohled a cítit Tvůj dotek. Neodháněj mou lásku. Cítím tolik zmatku a bezmoci... 

Cítím, že Tě stále miluji pravou, čistou láskou. Miloval jsem tu záři, která mě obklopila ve Tvé přítomnosti jako žár lampy. 
Chybí mi Tvá slova a nemohu bez nich déle žít, jak bych mohl být bez Tebe celý život?
Je těžké pochopit jak něco tak krásného a zářícího jako byla naše láska, mohlo tak snadno uhasnout. Temnota se vkradla do mé duše a dusí ji. Zachraň mě, prosím.

Pociť se mnou znovu to teplo lásky, prosím.


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)