Nebyla jsem spravedlivá

Pusinko Moje.

Vím, že jsem k Tobě nebyla spravedlivá a přitom byla tolik krutá, nezasloužím si Tě. Uvědomuji si to, ale bez Tebe prostě nedokáži žít. Jsi můj smích, můj pláč, můj stesk, mé trápení, mé štestí, jsi pro mě vším. Nezachovala jsem se k Tobě jak si zasloužíš a je mi to moc líto. Chci se Ti za to tolik omluvit, ale nic Ti nevynahradí Tvé zklamání ve mě. Hodně mě trestáš svým nezájmem. Já se ztrestala sama tím, že jsem Ti tak ublížila. Nemůžu kvůli tomu jíst, spát, myslet ani smát se.

Bez Tebe tohle všechno ani nejde! Jsi mým světlem života a hrozně moc lituju, že jsem si tohle světýlko sama nechala vzít. Vim, že pro Tebe bude asi hodně těžké mi odpustit a přesto Tě moc prosím o odpuštění. Nezasloužím si ho, ale bez Tebe pro mě život nemá cenu. Neexistují slova, která by můj čin omluvila, ale každý jsme jen človek a děláme chyby.

Moje chyba byla však až moc velká. Prosím odpusť mi. Budu Tě vždy milovat. Pokud mi nebudeš moci odpustit, tak to pochopím, ale bude mě to hodně uvnitř ničit, i když bych si to zasloužila.

Miluji Tě navždy lásko moje jedinečná a nikým nenahraditelná.


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)