Má nejsladší pampeliško

Každý by chtěl napsat něco krásného o lásce, ale já bych chtěla napsat něco krásného o Tobě a pro Tebe.

Jsi má láska a proto Ti patří každá má myšlenka. Neumím si představit, že bych byla s někým šťastnější než s Tebou. Pamatuji si den, kdy jsem se s Tebou poprvé setkala. Vzpomínáš si? Vystoupila jsem z tramvaje a uviděla Tebe, Ty jsi tam stál a čekal na mě a já jsem si v tu chvíli řekla: Ježiši, co tady dělám? Vždyť on se se mnou ani nebude bavit...

No a vidíš...už jsme spolu. Nikdy jsem k nikomu necítíla to, co k Tobě. Nedokáži vyjádřit, co vše pro mě znamenáš. Taková slova ještě nikdo nevymyslel. Znamenáš pro mě příliš, abych Tě někdy dobrovolně opustila. Vzpomínám si na každý Tvůj dotyk, na první pohled do Tvých očí, na náš první polibek u fontány... Nikdy nechci zapomenout ani na jedinou věc, ani na jediný náš společný okamžik!

Jsi mou první láskou a teprve Tobě jsem dala to nejcennější, co holka může klukovi nabídnout.

S každým vydechnutím bych si přála říci miluji Tě a nemohla jsem si nikdy přát více, něž nalézt lásku, která mi ukázala hloubku mých citů k Tobě. Jsi mou polovinou, bez niž nejsem nic. Přeju si, ať jsi se mnou šťastný a ať už jsme jen spolu. Budu se snažit udělat cokoliv, abys mohl říci to samé.

Jsi mé štěstí a nechci být jinde než jen s Tebou.


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)