Mám právo na lásku?

Ano vím, co je láska. Vím jak dokáže být krásná a na druhou stranu i krutá. Taky jsem poznala lásku.

Potkala jsem ho jednoho zimního dne, stál tam a někoho vyhlížel a já najednou nevěděla, co se děje. Cítila jsem zvláštní pocit, jakoby mi něco prostupovalo tělem a pak mě to něco zasáhlo hluboko v srdci. Byla to láska, přišla tak náhle a nečekaně a přesto jsem se cítila být tak štastná.

Přišel i den, kdy jsem si mohla říct ano, patří jen mě... všechno bylo krásný a já ho moc milovala, každý den s ním byl nádherný a každá chvíle bez něj utrpením. Ta láska trvala chvíli. Odešel a už se nikdy nevrátil.

Zůstali mi vzpomínky a hluboká jizva v mém srdci, pořád jsem cítila lásku, pořád ho milovala a i přesto ve mně něco umřelo, umřela moje naděje na novou lásku. Bloudila jsem životem zase sama, jen slzy mi stékaly po tvářích. Tak moc mě bolelo srdce, tak moc moje srdce volalo a toužilo po jeho lásce. Život jakoby se pro mě zastavil a já jen přežívala tyto dny... nic pro mě nemělo smysl.

Viděla jsem před sebou jen jeho krásné oči, jeho úsměv.. cítila jeho dotyky, polibky... přestala jsem žít... nikdy už jsem nedoufala v lásku, nevěřila v ní... jenže nedávno se stalo to, co se asi nemělo stát a nebo mělo? Sama nevím. Vím jen to, že mi do cesty vstoupil někdo jiný... a já začala opět milovat. Ale problém je to, že mu to nemohu říct, bojím se toho, co řekne, jak se zachová, tak se tu lásku snažím uzamknout hluboko do svého srdce.

Vždyt pro něj jsem jen dobrá kamarádka a tak nechci pokazit i to přátelství, co je mezi náma. Vím, že ho nikdy mít nebudu, že on potká jinou a já tu budu sama. Možná pro něj nejsem dost dobrá, možná jsem jen obyčejná holka, která touží být s ním, milovat ho... být mu na blízku, když on se trápí... ale asi nestojí o mou lásku a nebo možná ano... možná mám malou naději.. ale stejně té naději nevěřím...

Tak tu svádím boj, jestli mu to říct a nebo ne. Jestli mu lásku vyznat a čekat na jeho odpověd. Buď být štastná a nebo se trápit... ale vím jen jedno, jestli se rozhodnu mu to říct a on odmítne mou lásku, tak v tu chvíli zemřou ve mně veškeré naděje a všechnu svou lásku uschovám někde v sobě a budu dál žít už jen bez lásky.

Láska pro mě vždy moc znamenala, ale teď jen v noci pro ní pláču a každá ta kapka slzy je moje bolest a utrpení.


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)