Může nás potkat láska přes internet

Tehdy mi bylo 18 let, když jsem byla poblázněna seznamováním přes internet. Bohužel jsem na to později doplatila a řekla jsem si dost. Jenže v osudný den mi napsal jeden moc hezký a pohledný muž.

Bála jsem se, že by to mohlo být jen další zklamání, ale přesto jsem s ním zůstala v kontaktu a začínal se mi líbit ještě více. Nabídl mi schůzku, ale byl z daleka nebo alespoň pro mně to dálka byla. Rozhodovala jsem se, bylo to těžké, ale se schůzkou jsem později souhlasila. Bylo to příjemné a hezké odpoledne na sluníčku u vody. Byl pořád příjemný, měli jsme si o čem povídat a bylo to hezky strávené odpoledne. Byl z daleka, tak jsme se bohužel museli k večeru rozloučit, očekávala jsem, že už se nikdy neuvidíme nebo, že nejsem taková jakou by si mně představoval. Po cestě zpět od vody začalo pršet. Neměla jsem deštník, schovávali jsme se pod skálou, kde jsme najednou přestali mluvit a pozorovali tekoucí vodu v potoce. Bála jsem se toho co se bude dít nebo co očekává, ale překvapil mně. Podíval se mi do očí a moc něžně mně objal, aby mi nebyla zima. Když přestávalo pršet vydali jsme se zpět na místo, kde měl auto. Chytil mně za ruku. Byl to moc uklidňující pocit.

Když jsme se loučili dostala jsem krásnou růži. Říkala jsem si, že už ho asi nikdy neuvidím, ale on se hned pár minut po odjezdu ozval. Byla jsem moc ráda. Propsali jsme spolu celý večer a skoro celou noc. Pořád jsme si měli o čem povídat a psát. Druhý den jsme propsali celý. A třetí den mi nabídl, že by pro mně mohl přijet a mohla, bych jet k němu na noc. Nebyla jsem si jistá, aby to nedopadlo špatně a nebyla jsem jen rychlovka. A kupodivu jsem rychlovka nebyla, strávili jsme spolu noc a bylo to moc krásné. Začala jsem k němu jezdit čím dál častěji a pořád to bylo moc hezký. Byla jsem zrovna po ukončení studia a hledala jsem si práci. Rozhodovala se co bude dál s okouzlujícím mužem.

Vše dopadlo dobře a i čas v práci mi umožnil se s ním vídat dále. Bohužel jsem v práci moc dlouho nevydržela. Byla jsem po operaci a dostala jsem nabídku na léčení v lázních. Do dnes toho léčení v lázních lituji. Do lázní jsem odjížděla na konci října. To jsem s okouzlujícím mužem tedy už mým partnerem byla dva měsíce. Po mém partnerovi se mi moc stýskalo. Léčení trvalo 3 týdny a ta představa, že bych ho takovou dobu neměla vidět byla hrozná. Slíbil, že za mnou bude jezdit a to také dodržel. První den v lázních byl strašný, nevěděla jsem co mně tam čeká, s kým tam těch pár týdnu budu. Hned první večer se našly slečny, které mě ukázaly jak to v lázních chodí. Vzaly mně do jedné restaurace, kde hrála živá kapela a bylo to moc fajn. Od druhého dne mého pobytu bylo samozřejmostí chodit po večerech do restaurace se s přáteli bavit. Chodila jsem tam i s partnerem, když za mnou přijel, bylo to fajn. Bohužel zase ta seznamka byla zrádná a já taky.

V životě mi neproběhlo hlavou, že bych mohla být mému partneru nevěrná a ještě s člověkem, který v té restauraci pobýval mnoho času, v tomto dopise mu budu říkat noční můra. Pár dní jsem si s noční můrou psala na seznamce a pořád jsem váhala. Přemýšlela jsem, že to asi není správné. Byla jsem hloupá a podlehla... Když jsem tu chybu udělala nevěděla jsem jak se zachovat, styděla jsem se a hrozně toho litovala.

Když můj partner za mnou přijel, poznal že se něco děje. Jednoho dne jsem v lázních slavila narozeniny, můj partner bohužel odmítl a na oslavu nepřijel. Den po oslavě se mi ozvala noční můra, že by si chtěla sejít, ale já už jsem s ním nechtěla kamkoliv jít a samozřejmě už jsem nechtěla udělat žádnou chybu. No ale přesto jsem se na schůzce s ním domluvila. Věděla jsem že tu chybu už neudělám. Když jsem šla zase večer s kamarádkami do restaurace psal mi můj partner. Už jsem tušila, že je zase něco v nepořádku. Pořád o té mé chybě nevěděl. Už bylo opravdu pozdě večer a přede mnou byla schůzka. V tom mi pořád psal partner kde a jak se bavím. Odpověděla jsem, že v restauraci a když jsem byla na odchodu objevil se ve dveřích restaurace - přijel mně překvapit. A já se začala klepat strachy, co se bude dít. Partner na chvilku odešel, alespoň to tvrdil a já rychle napsala noční můře, že schůzku ruším. Jenže můj partner neodešel a zprávu si přečetl.

Byla jsem vyklepaná, nevěděla jsem co dělat, partnera jsem opravdu moc milovala, ale styděla jsem za sebe. Až po pár hodinách s partnerem, který stále nevěděl co se stalo, ale tušil to, jsem mu řekla pravdu. Bylo to hrozné jak pro mně, tak pro něj. Prosila jsem ho o odpuštění, ale věděla jsem, že mi asi neodpustí. Nakonec jsme se objali a začali plakat spolu. Domluvili jsme se, že půjdu s ním na pokoj a budeme si povídat. Nakonec mi dal krásný náramek k narozeninám, odmítala jsem - věděla jsem, že si ho nezasloužím, ale přesto mi ho navlékl na ruku.

Večer byl dlouhý pro nás oba, usnuli jsme spolu v objetí. Druhý den jsme se domluvili s partnerem, že do konce mého pobytu v lázních bude se mnou. S noční můrou už jsem se nikdy neviděla, ani nebyla v kontaktu. Po ukončení lázní jsem jela s partnerem k němu domů, po pár dnech jsem ale zjistila, že jsem těhotná a netušila jak je to možný. Bylo mi řečeno že děti mít nikdy nemohu. A byla jsem přesvědčena že to malé bylo mého partnera, ale bohužel jsem se miminka musela vzdát, partner už jedno dospělé dítě má, i ze zdravotních důvodů a i proto co se stalo v lázních a hlavně byli jsme s partnerem spolu opravdu krátce. Bylo pro mně hrozné se toho malého vzdát a nikdy se s tím asi nevyrovnám. Od doby co jsem přijela z lázní k partnerovi jsem tu do dnes. Minulý rok jsme spolu byli na dovolené v Egyptě a vztah si moc užíváme. Občas to zajiskří, ale to ke vztahu patří.

Jsem moc ráda, že jsem tento příběh mohla napsat jsem a snad bude mít hodně čtenářů. Tímto bych chtěla poděkovat i mému partnerovi až si to možná jednou bude číst.

Děkuji za to, že jsi mi v životě odpustil a za to co jsi pro mně v životě udělal a děláš do dnes. Moc si tě vážím, a moc tě miluji. I když ne všechny dny jsou růžové, zvládáme to spolu. Znamenáš pro mně opravdu hodně a ještě jednou děkuji. I když, děkuji říc nestačí. Chci, abys věděl, že jsi pro mně nejdůležitější. Miluji Tě!


Hodnocení: 3 z 5 (2x)
- pouze pro registrované (přihlášené)