Budu tvou ženou

Miluji Tě a chtěla bych to říct celému světu, že budu Tvou ženou. Opravdu bych chtěla být s Tebou po zbytek našeho času na Zemi. Znamenáš pro mě celý svět a každičký okamžik myslím na Tebe.

Bolí mě každá chvilka, kdy nemůžeme být spolu a jen se o Tebe bojím, aby se Ti nic nestalo. Nesnesla bych svět bez Tebe. Bez rána, kdy se prubudím po Tvém boku, bez ranního polibku, bez Tebe bych nebyla nic. Nic by mi nemohlo udělat radost, vždyt jsi si to Ty, kdo mi dává chut do života. Jsi človíček, kterej se mi od první chvíle vryl úplně hluboko do srdíčka a tam máš navždy svý místečko, ať se děje cokoliv.

Strašně moc jsem se toho od tebe naučila. Zažila jsem s tebou jedny z nejhezčích i nejhorších chvilek v mém životě, ale pořád jsi moje Zlatíčko. Ať spolu jsme nebo ne, pořád na tebe myslím, vždy si vzpomenu. Nikdy už jsem ti nechtěla uvěřit, ale stejně jsem do toho znova spadla.

Konečně ses změnil a já jsem s tebou sťastná. Vím, že v poslední době hodně chybuji spíš já, ale věř mi, že nic z toho ti nedělám úmyslně. Těžko zapomenu na to, co bylo. Bojím se znova úplně zamilovat a věřit ti, každou minutou čekám, co se zase přihodí, kdy bude konec. To co se děje teď mi připadá jako sen. Nepokažme to, prosím.

Mám jen tebe a chci, aby to tak zůstalo. Oba už máme něco za sebou, oba máme co napravovat a oba máme nějáké sny. Pojdˇme si je splnit společně. Teď jsi pro mně to jediné, co mně těší.

Děkuji že jsi a že jsi můj!


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)