Vše je jenom v naší hlavě

Lásko moje, včera jsme prožili jeden z našich nejkrásnější společných dnů. A přitom všechno mohlo být úplně jinak. Chci to jenom chtít sdílet s ostatními lásku, radost, štěstí. Domluvili jsme se, že ráno přijedeš a oslavíme Tvé narozeniny, protože já jsem nemocná a nikam nemohu. Přijel jsi před devátou hodinou ráno. Už ve dveřích jsem poznala, že něco není úplně v pořádku, byl jsi zmačkaný, očička Ti svítila, rozesmátý, ..jenom jsi mi stačil říct, musím se jít vykoupat, vše Ti vysvětlím.

Já jsem předešlý den, vařila, pekla, balila Ti dárky... a teď jsem stála proti Tobě v předsíni a hlavou se mi honila pouze jedna myšlenka... to snad není možné. Jelikož jsem nemocná a mám nyní více času, čtu si na internetu různé motivační články jak být pozitivně naladěn, jak vytvářet svému okolí příjemnou atmosféru...tak jsem si řekla - tak jo! Všechno je prý v mé hlavě. Já jsem si tento den představovala tak, že budeme spolu v lásce a harmonii slavit Tvé narozeniny, že se budeme mít rádi a budeme se radovat ze vzájemné přítomnosti, tak zkusím zda to všechno co jsem si dosud přečetla a nastudovala, funguje i v praxi.

Den před tím jsem si přečetla článek "návod na život od tibetských mudrců", vybrala jsem si bod 13 - naše problémy jsou pouze v naší hlavě a bod 25 - věz, že dnešek je ten nejkrásnější den. Střih, usmála jsem se na Tebe, podala Ti ručník, dala Ti pusu a poslala Tě do koupelny. V kuchyni jsem Ti uvařila černý silný čaj, připravila dárky na stůl, naservírovala výborný tvarohový koláč a čekala až přijdeš. Právě jsem dovařila oběd, takže na oslavu a šťastný narozeninový den vše připraveno :-)

Přišel jsi, už Ti to zase slušelo, byl jsi voňavý. Trochu Ti těkaly oči, bylo vidět, že přesně nevíš co ode mne můžeš očekávat. Dala jsem Ti další pusu, usadila Tě ke stolu, předala dárečky. Najednou bylo vidět, že z Tebe všechno spadlo, také jsi se začal usmívat a rozpovídal o tom , že jsi včera s kamarády zašel na vánoční večírek a ten se trochu protáhl...mávla jsem nad tím rukou a řekla Ti "chápu nemusíš nic vysvětlovat". Očividně to zafungovalo a Ty jsi mě pohladil po tváři...

Den před tím jsem nastudovala totiž další článek " 3 věty kvůli kterým se do Vás zamiluje" / první věta - vyzkouším to s Tebou - to jako všechny jeho koníčky, druhá věta - chápu nemusíš nic vysvětlovat, to jako že ho nebudu drtit výslechem kde byl a třetí věta - to bylo úžasné, kde ses to naučil ? - to jako po sexu velká pochvala/. Tak vida dva články a hned zásah středu... že by to opravdu bylo tak lehké? :-)

Chvíli jsme si povídali, rozbalovali dárky, hráli spolu naše oblíbené karty, to víš, že jsem poznala, jak rád by ses přitulil, ale zase musíš pochopit, že až tak Ti to ulehčovat nemohu :-) No po chvíli jsem Ti dovolila, abys mě pohladil a byl stále blíž a blíž, prožili jedno z nejkrásnějších milování, které jsem si do té doby ani neuměla představit...Oběd Ti velmi chutnal, několikrát jsi mě pochválil. Tady jsem se řídila starým příslovím láska prochází žaludkem :-) To mimochodem také velmi dobře zafungovalo :-)

Ráno jsi se tvářil jako kluk, kterému rozbili autíčko a ode mne jsi odjížděl jako šťastný muž.Tvá sms na sebe nenechala dlouho čekat - napsal jsi Lásko, byla to krásně prožitá adventní neděle. Dnešní den zapisuji do našich dějin zlatým písmem. Miluji Tě.

Poučení? Když se rozhodnete, že budete šťastná, tak buďte! Je to stejně jednoduché jako se rozhodnout že budete nešťastná, ale rozdíl, zásadní rozdíl je v tom, jak se budete večer cítit při usínání. Asi ne moc dobře! Já jsem dnes šla spát s myšlenkou na to, že jsem prožila jeden z nejšťastnějších dnů svého života.


Hodnocení: 5 z 5 (2x)
- pouze pro registrované (přihlášené)