Šťastný život

Žila jednou holčina, která nevěřila, že život dokáže být i krásný a naplněný tolika štěstím jako teď. Pokaždé žila v myšlenkách a pocitech, tak úzkých, že přestávala samým smutkem žít. Naplňoval ji jen kousek naděje pro další dny. Sem tam jen chodila a bloudila po ulicích plné černé tmy, která ji děsila víc než sám život. Když se jí to ztracené štěstí konečně dokázalo chytit, i tak rychle se jí dokázalo pustit. Říkala si, proč bych teda měla v něco někdy věřit?

Přišel den, kdy hodlala skoncovat ze vším trápením a úzkostí. Začala si více všímat, toho co má kolem sebe a co jí okolí nabízí. Svět plný barev, lásky a přátelství. Nechtěla všechno, snad jen od všeho trošku, ale po čem nejvíce toužila byla láska. Taková láska, která by ji dokázala naplnit štěstím. Věděla, že někde žije princ již jí dokáže udělat šťastnou. Měla pravdu. Který si večer to začalo všechno tak krásně jako v opravdové pohádce. Princ seděl vedle ní a ona cítila to teplo, tu naději, tu lásku, která z něho vyzařovala jako sluneční svit. Ta dívčina, jenž se tak styděla věděla, že tento večer nemá důvod, že jde teď tou správnou cestou. Šla. Nesměle se chlapce zeptala zdali se může opřít o jeho rameno jen se tak nabízelo a ona nemohla odolat. Řekl ano. V tu chvíli byla v ráji. Už ten večer nemohla spát a myslela na prince. Musela ho mít. Také že ho dokázala svým šarmem dostat a tím sebe do nejkrásnějšího života, který si vysnila. Vždy spolu dokázali zažít spousty krásných zážitků, které je naplňovaly.

Nejvíc by smutná byla, kdyby ho někdy opustila. Cítí to snad oba stejně a milují se něžně jako pírko vznášející se k duze plné barev. Nebyl by den, kdyby na něj nemyslela a on na ni. Má ho plnou hlavu ale i srdce, které buší jen pro něj. Miluje ho tolik, že by pro něho dokázala i dýchat. Ví, že na světě není nic, co by bylo cennější než on. Proto každý den věří, že se bude probouzet s úsměvem na tváři a říkat si jak má fajn klučinu, co ji vidí taková jaká je. Doufá, že jejich hvězda bude nadále zářivě svítit na obloze. S ním chce stále objevovat svět, který skrývá ještě plno překvapení a tajemství. Jedním slovem a dechem ho prostě miluje a lásky je jim rozdáváno do dnes.


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)