Jsi originál

Pamatuješ na naše seznámení?
Na rozdíl od většiny žen, které myslý hned na to jediné, mě zajímalo úplně něco jiného. Jestli se spolu budeme vzajemně přitahovat, a to ne jenom z hlediska tělesného, ale také z pohledu vlastností a zajmů. Neřešila jsem současnost, ale budoucnost. Nehledala jsem muže na jednu noc, ale muže, který bude odpovídat mým představám, již si vezmu a s nimž vydržim do konce života.
Své nároky jsem během let razantně snižila, nehledala jsem dokonalého muže, neboť to sama také nejsem, ale muže, s nimž bychom k sobě měli nejblíže. Co se krásy, chytrosti, sympatičnosti a inteligence tyká. Prostě dozrálého muže v němž by, ale zůstalo současně i kus správného rošťáka.
Je to jak zázrak, osud mi byl hodně moc nakloněn po těch útrapách, co jsem zažívala spoustu let. Děkuji, že jsi.
Máš spoustu dobrých vlastnosti, jsi věrný, spolehlivý, pečlivý, veselý, čistotný, pořádkumilovný, myslící pozitivně a klidný, do jisté míry diplomatický, častečně obětavý, v ramci možností pravdomluvný a úpřímný a na nic si nehraješ.Přežiješ v pohodě i roky samoty, jsi člověk do nepohody.
Ale nikdo nejsme bezchybný i já jsem se musela naučit a ještě se učim být imunní vůči tvým nedostatkům. Přijde mi to tak, že jsme dva normální lidé žijící v nenormální době.
Muže, po kterém jsem toužila už mám. Miluji Tě .... , vážně moc.


Hodnocení: 5 z 5 (2x)
- pouze pro registrované (přihlášené)