Nezapomenu a budu stále doufat

Víš.. zapomenout na tebe není tak lehké jak se zdá, má duše jako květ den ode dne uvadá. Tys ji do teď zaléval a však náhle jsi přestal.
Proč tomu tak je a bude? Což pak nic jiného mi nezbude? Proč stále jen mě přehlížíš? Což pak mne nevidíš? Nic ke mne necítíš?

Jediné co naplňuje mě každý den smutek a stesk nechcou jít ven. Rozhodl jsi za nás za oba a nezeptal si se jak se budu cítit... Milovala jsem Tě jako nikoho na tomto světě. S každým tvým slovem si ve mě udržoval naději, že snad jednou budu štastná a svůj život budu trávit po tvém boku.

Věřila jsem každému tvému slovu, bojovala jsem za Tebe a za to, jaký jsi a jakého Tě miluju... Jsem moc ráda, že jsem Tě směla v životě potkat a vždy za to budu moc vděčná. Popravdě si myslím, že Tě budu vždy milovat. I když jsi mi ublížil, budeš mít v mém srdci místo pořád..Ačkoliv se naše láska rozbila na malé kousíčky stále doufám, že ji můžeme opět složit. Jsem bez Tebe moc osamělá a pro naši lásku udělám cokoliv.
Možná nechápeš co všechno pro mě znamenáš, ale já Tě mám
hluboko v srdci. Znamenáš pro mě mnoho. Nevím co Ti říct. Nikdo Tě nemiluje víc než já. Možná spolu nemůžeme být hned, ale určitě hodně brzy už ano.

Stýská se mi po tvých očích. Po těch nejkrásnějších modrých studánkách. Stýská se mi po tvém nosu. Stýská se mi tvých ústech, nikdo neumí tak líbat jako ty. Chybí mi tvé doteky, tvůj hlas, tep tvého srdce, chybíš mi celý. Odpusť mi, že tě nedokážu vyhnat ze svého srdce. Nemůžu na Tebe zapomenout, všude Tě vidím. A pořád na tebe musím myslet, každý den, hodinu, vteřinu, sekundu. Navždy jsi změnil celý můj život. Jsi mou první skutečnou láskou. Chtěla bych být součástí tvého života do nekonečna.
Čekám na Tebe, jsi můj osud i štěstí. Čekám na ten den, kdy Ti řeknu jak moc jsem štastná, že jsme zase spolu. Cítím lásku k Tobě, která vychází přímo z mé duše a bude se mnou navždy.


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)