Poslední vzpomínka

Nesnášela jsem ji a nesnáším ji pořád, protože mi darovala a zároveň vzala to, na čem mi záleželo ze všeho nejvíc. Vzala mi kousek sebe, kousek, kterej patřil jediný osobě. To seznámení, to všechno mi teď nahání slzy do očí. Byla jsem štastná, když jsi mi poprvé položil hlavu do mého klína a jemně mě hladil po ruce. Skoro jsem ani nemohla dýchat, jak dobře mi stebou bylo. Dlouho jsme se loučily, dlouze jsi me obejmul, poté sis mě k sobě přitáhnul a naše rty se spojily. Bylo to pro mě jako když rychle vykvete růže a nebo jako když v létě padá sníh. Minule mi oči zářily štěstím a zdobyla je jiskřička. Dnes mi oči zdobí pláč. Jiskřička zhasla a nevím jestli se vůbec ještě někdy rozsvítí. Koukali jsme na film, který když vidím teď po tom všem, koulejí se mi po tváři slzy, slzy plné vzpomínek které bolí... Opět ses tulil...

Hlavu jsi měl v mé náruči a já byla zase tou, která byla štastná. Zase s tím plamínkem v očích. Když jsme se nekonečně dlouho loučily, podívala jsem se ti hluboko do očí a viděla jsem tam jisté zklamání a bolest. Né jiskřičky jak jsem si původně myslela. Snažila jsem se být silná a šla tě políbit. Byl to dlouhej polibek, po kterém následoval dalši, ten se změnil v poslední. Už nebyl tak vášnivý jako ten první. Byl plný úzkosti a lítosti. To já jsem byla ta naivní malá holčička toužící po tvém obětí a pocitu bezpečí. Připomínal jsi mi medvídka Míšu, který se v mé náruči stočil do klubíčka a usnul. Strašně moc bych si přála vidět jak spinkáš ikdyby to mělo být to poslední co bych viděla. Teď se mi to splnilo. Viďiš, opravdu to bylo to poslední co jsem zažila v tom domění že mě máš rád. Stále budu mít před očima ten tvůj usměv který mi připomínal duhu když výjde po dešti. Budu myslet na tvůj dotyk při nemž mě mrazí ještě teď.

A hlavně na tvoji blízkost a polibky. Nyní bych si přala jediné, buď tě nikdy nepoznat nebo stebou zůstat navždy. Připadám si jako anděl. Černý anděl se spoustou ran co stále bolí. Byl jsi můj anděl který do mého života přinášel světlo a smích. Teď uz se nikdy neusměju aniž bych si vzpoměla na tebe. Všechno je to plné otazníků, které se asi nikdy nezmnění v odpověď. Chci tě hladit, líbat a především chci být stebou. Chci, strašně moc chci, ale nemůžu!Nejde to, už jenom z důvodu, že se nedokážu podívat do těch tvých kouzelných očí a dělat že se vůbec nic nestalo. Prostě to nedokážu. Miluju tě a uz to tak zůstane. Navždy si tě zachovám ve svých snech, vzpomínkách a především ve svém srdíčku. Už aspoň víš proč tu písničku co teď poslouchám, nenávidím!


Hodnocení: 5 z 5 (2x)
- pouze pro registrované (přihlášené)