Dokud nás smrt nerozdělí

Dobře si pamatuju ten den. Kdy odešel si mi navždy. Dne 24.11.2009 23:15 mi tě Bůh vzal. Byli jsme ti nejšťastnější na celým světě už krásných 7 let. Už od 12 let jsme se znali, po roku jsme k sobě začali lásku cítit.

Byli jsme sousedi, nejlepší kamarádi a partneři. V 15 letech alkohol, cigareta, tráva... Utíkaly jsme před realitou. Nedívali se na hodinky, bylo nám to jedno, hlavně ať sme pořád spolu. Byli jsme tak na sobě závislí... A tak jsme i doplatily. V 16 letech discotéka. Když do toho půjdeš taky, půjdu i já. Toto jsme si řekli než jsme si vzali taneční drogu. Tato věta se bohužel opakovala i na heroin. Nechápu jak jsme to mohli udělat. Jak jsme si mohli vůbec píchat. Když přestaneš, přestanu taky. Konečně po půl roce nějaká rozumná věta. Bylo to těžký, ty absťáky.

V 17 letech jsem dělala modeling s tebou. Byli to nezapomenutelný chvíle. Po 4 měsících se ocitám v nemocnici. Na kapačkách s váhou 44 kg/170 cm. Bylo mi to líto. Vždyť jsme se tolik ničily. Ty jsi mě vyléčil z anorexie. Ty si mi dokázal ve všem pomoct. Bylo ti pak 18. Mě matka vyhodila z bytu protože měla dost toho, co jsem od 15 dělala. Jenže ty jsi na mě poslední den u mé matky zaklepal a řekl že chceš se mnou dítě, že si pro nás našel bydlení.
Aniž by jsi tušil že mě matka vyhodila z bytu.

V 19 letech se nám narodila krásná a hlavně zdravá dcera. Adriana byla opravdu krásná. Už od 13 let jsme byli spolu. Ve 20 letech ano bohužel, ne chci to vrátit. Neměli jsme tam jezdit. Ty jsi vedle mě umíral a ještě mi říkal jak moc mě miluješ a že mě neopustíš. Že tu budeš se mnou navždy. Navždy... Nebýt toho opilého řidiče, by jsi snáma právě teď seděl u večeři. Proč jsem přežila jen já a dítě o kterým jsem ani nevěděla že ho uvnitř mám? Každou noc se mi zdá o té nehodě. O krvi, která byla všude. A tvé věty. Nemůžu zapomenout na tu tragédii. Byli jsme tak nerozluční. Každý den se dívám na dveře ve 3 hodiny odpoledne a pořád si myslím že přijdeš i když se domů už nikdy nevrátíš. Je divné že nejsi na tomto světě. Jsem ráda že mě jedna slečna seznámila s vyvoláváním duchů jinak nevím, co bych si počala bez jeho komunikace. Vždyť jsme 8 let spolu komunikovali každý den, a teď je to právě pryč. Jsem ráda že si mi tu ponechal překrásnou dceru a chlapečka, který u mě roste. Když se na Adrianu dívám, vidím tam tebe. Pokaždé, když jsem u tvého hrobu s kytkou v ruce, vidím tam tolik květin, tolik lásky, jde vidět jak ostatní lidé tě měli moc rádi. Jsem ráda že jsem byla tvou jedinou milující láskou.
Miluju tě navždy...


Hodnocení: 5 z 5 (3x)
- pouze pro registrované (přihlášené)