Nikomu nedovolím, aby ti ubližoval

Miláčku,
tímto dopisem Ti chci říct, jak mě pro mě neskutečně moc znamenáš a že Tě miluji. Vím, osobně je to mnohem lepší a krásnější, ale teď s Tebou nejsem tak Ti to tady píšu. Jsem s Tebou strašně moc šťastná. Mám chuť do vykřičet do celého světa ... Udělala bych pro Tebe cokoliv na světě, třeba i nemožné. Snažila bych se aby i to nemožné bylo.

To, co spolu prožíváme je nádherné. Kráčíme spolu životem plném krásných věcí ale i nástrah které na nás číhají aniž bysme je přivolávaly. Ale my to přece nevzdáme a společně vše zvládneme. Věřím tomu. Říkala jsem Ti že nikdy nikomu nedovolím, aby ti ubližoval. NIKDY to nedovolím, to mi věř. Víš miláčku, je pravda že někdy se v něčem nepohodneme a pohádáme se, ale já se tě stejně nikdy nevzdám a taky vím, že Tě nikdy nepřestanu milovat. Ztratila bych to nejkrásnější a nejcennější co v životě mám. Vím, někdy tě štvu, ale nikdy nemyslim nic zle. Ale mrzí mě že se občas pohádáme i když kvůli maličkostem, ale vždycky se to dá nějak vyřešit. Takhle vyznat lásku, není moc hezké tak, jako vyznat jí osobně. Až to budeš nejmíň čekat, přijde den, kdy to udělám tak, že budeš překvapený. Už vím jak ale není lehlé ktomu zrealizovat to, co potřebuji. Ale co, ty mi za to stojíš tak to nějak udělám.

I kdyby mě to mělo stát vše, co mám. Doufám, že o Tebe nikdy nepřijdu. Vím, je brzo myslet na budocnoust, ale myslím si, že každý by měl trošku dopředu přemýšlet o svém životě a hlavně o tom, ským by chtěl život strávit. A já? Já to vím, seš to ty miláčku. Možná si říkáš, že je blbost to takhle říct když nevím co se může stát za pár let, ale věř mi, že Tě miluju a život po Tvém boku si dokáži představit. Já jen doufám, že Ti na mě nic nevadí a seš semnou šťastný tak moc, jako já s Tebou. Kdyby Ti na mě cokoliv vadilo třeba i nějaká maličkost, tak mi to řekni. Budu se snažit to napravit. Napsala bych ti toho mnohem víc. Psala bych až do rána ale myslím si, že jsem toho napsala dost. Napsala jsem vše to, co jsem napsat chtěla. Ale to nejdůležitější Ti ještě shrnu.

Broučku můj milovaný. Z celého mého srdce, které bije pro Tebe tě miluji. I když se někdy neshodneme, tak nic nemění to, že Tě miluji. Seš můj život, seš moje všechno! Pamatuj si to a nikdy na to nezapomeň. Jsem tu pro Tebe.

S láskou Tvoje beruška.


Hodnocení: 4 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)