Byla jedna dívka

Bylo nebylo, žila dívka nikdy neměla dost přátel, ale měla jich dostatek aby měla krásný život. Začala dospívat a i s jejím dospíváním přislo to, že se jí začali líbit chlapci. Bohužel nebyla krásná a nebyla ani hubená. V jejím životě se tedy neocitlo mnoho chlapců aby byla schopna se zamilovat. Za svůj život jich měla všeho všudy 7. A ti jí natolik ubližili a pohrávali si sní, že se zařekla že už se do žádného nezamiluje. Poté však přišel ten, s kterým si myslela že bude štastná a že by to mohl být právě on ten pravý. Bohužel uplynul měsíc a zlomil jí srdce, ale díky tomu, že jí zlomil srdce se dívka jela bavit. Poznala tam skvělého a krásného chlapce. Dobíval její srdce ale to se zařeklo a nenechalo se dobít.

Netrvalo dlouho a viděli se opět, ona se do chlapce zamilovala ač nedoufala že by mohl být někdy její. Den poté co se viděli si začli psát, dva dny po tom spolu začly chodit. Ač spolu začli chodit bylo moc na rychlo a bála se že jim to dlouho nevydrží a že spolu nebudou šťastný, mýlila se. Jsou spolu už skoro krásné dva měsíce a i když to není zrovna dlouhá doba je velmi šťastná a nedokáže si představit že by se s ní rozešel. Mají krásný vztah plný smíchu ale i hádek a ačkoli se hádají nikdy by ho nedokázala opustit.

Miluje na něm všechno jeho úsměv, jeho smích, jeho objetí každou pihu na jeho těle. Je to její Pan dokonalý a za žádnou cenu se ho nevzdá. Je to její vysněný princ, na kterého čekala celý život.

Miluje ho a je pro ní vším. Každý den se těší až zase uvidí jeho úsměv. Až ho bude moci chytit za ruku a až ho bude moci dlouze políbit.

Miluju Tě a sem schopná pro tebe udělat cokoli. Budu stebou v dobrém i zlém. ! protože právě TY jsi ten kterého sem si zvolila. protože právě ty seš ten s kterým sem štastná. Jedině ty jsi ten který mi dokáže vykouzlit úsměv na tváři, ale dokáže mě i rozbrečet.


Hodnocení: 2 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)