Každý tvůj pohled

Miluju každý tvůj pohled, každý tvůj úsměv. Ráno se probouzím s myšlenkou na Tebe a v noci se stejnou myšlenkou usínám. Bez Tebe si už nedokážu představit svůj život, který najednou dostal smysl.Pokaždé, když Tě uvidím, rozbuší se mi srdce. Když Tě jen chvilku nevidím, už se mi stýská.Jsi pro mě jako droga, na které jsem závislý. Jsi moje štěstí a nechci být jinde než s Tebou.

Jsi to Ty, kdo mi dává chuť do života. Jsem vděčný za každou uplynutou minutu s Tebou.Chtěl bych Ti poděkovat za vše, co pro mě znamenáš, za vše, čím pro mě jsi. Děkuji Ti za to, že ses objevila v mém životě a ve vteřině jsi mi ho změnila. Děkuji Ti za to, že jsem díky Tobě ten nejšťastnější kluk na světě.

Děkuji Ti za to, že jsi se mnou. děkuji Ti za to, že jsi. Když na Tebe myslím, tak se usmívám. Každý den s Tebou je pro mě tím nejhezčím. Dny, kdy Tě nevidím, utíkají pomalu, chvíle s Tebou utíkají tak strašně rychle. Nejraději bych Tě objal vší silou a už nikdy nepustil. Jsi to nejlepší, co mě kdy potkalo.

Ty minuty a hodiny, kdy tu se mnou nejsi, byly a jsou jako věčnost, která je tak dlouhá a nesnesitelná. A pak, když Tě zase uvidím, poskočím radostí z Tvé blízkosti. Ty chvíle, které spolu trávíme, jsou pro mě vždy tak vzácné. Znamenáš pro mě příliš, abych Tě někdy dobrovolně opustil.

Nemůžu ani slovy vyjádřit, jak moc jsem šťastný, že jsem Tě potkal. Nechci o Tebe přijít !


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)