Snad se sen stane skutečností

Je toho tolik co bych ti chtěla říct, ale nevím kde začít.

Vím že to není to pravé vyznání lásky ale nemám odvahu abych ti to řekla do očí. Nevím jestli mám vůbec nějakou šanci, či ne. Pokaždé, když tě uvidím, rozbuší se mi srdce a v břiše mi začne létat roj motýlků. Asi je zbytečné psát, jak moc mi na tobě záleží. Vím, že ty to víš, ale stejně ti musím za všechno poděkovat.

Chtěla bych ti poděkovat za vše, co pro mě znamenáš, za vše, čím pro mě jsi. Děkuji ti za to, že ses objevil v mém životě. Vím, že je to teprve pár měsíců, co se spolu známe, že jsme ještě nestačili poznat všechny své špatné a dobré vlastnosti ale i tak jsi to ty, ten který mi vždycky dokáže vykouzlit úsměv na tváři a dokáže si promluvit úplně o všem.

Prosím tě, pověz mi pravdu. Je to jen sen, který má v cestě tolik překážek. Překážky, ze kterých se mi chce plakat, protože vím, že by to pro nás bylo nesmírně těžké. Protože vím, že existují síly, které jsou silnější než my dva dohromady, ale i přes ty překážky budu bojovat jak nejvíc to jde protože jsem se do tebe zamilovala a věřím v tebe! V noci o tobě beznadějně sním, i když vím, že asi miluješ někoho jiného.

Je težké chtít odpověď, které se zároveň bojím a kterou zároveň tolik vyčkávám. Co je lepší? Doufat v něco krásné celý život nebo prožít smutné chvíle? A tak tu sedím, píši pár slov a myslím na to jaké by to bylo kdyby jsi byl můj. Kdybych mohla být ve tvém objetí a nekonečně tě milovat. Kéž by se můj nejtajnější, nejkrásnější sen splnil a stal by se skutečností.


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)