Cítím lásku k tobě

Hledám další cesty kudy se vydat s tou láskou ve svém srdci. Je mi moc smutno, ale vědomí, že miluju že neutíkám a nezbavuji se všeho co jsi ve mě změnil mi dává naději a dokonce mi to dokáže vykreslit i úsměv na tváři. Když jsem tě uviděla poprvé po tom co si odešel, necítila jsem nic špatného, ba naopak. Přišlo mi že záříš a přišlo mi že zářím i já.

Nevím jak se tyto věci dělají. Dělám další kroky, chci stát na vlastních nohou, ale jdu přes bolest. Neopíjím se, abych na tebe zapomněla, neflirtuji abych si zahojila zraněné srdce , Jen člověk, který miluje může vědět kolik citu, něžnosti a vášně ukrývají tato dvě slova MILUJI Tě. Víš.. .....zapomenout na tebe není tak lehké jak se zdá.

každy den citim tu bolest v srdci zase znova a znova a nevim co s tim! Rozhodl jsi za nás za oba a nezeptal si se jak se budu cítit... Milovala jsem Tě jako nikoho na tomto světě. S každým tvým slovem si ve mě udržoval naději, že snad jednou budu štastná a svůj život budu trávit po tvém boku.

Věřila jsem každému tvému slovu, bojovala jsem za Tebe a za to, jaký jsi a jakého Tě miluju... Jsem moc ráda, že jsem Tě směla v životě potkat a vždy za to budu moc vděčná. Popravdě si myslím, že Tě budu vždy milovat. I když jsi mi ublížil, budeš mít v mém srdci místo pořád. Ačkoliv se naše láska rozbila na malé kousíčky stále doufám, že ji můžeme opět složit. Jsem bez Tebe moc osamělá a pro naši lásku udělám cokoliv.
Možná nechápeš co všechno pro mě znamenáš, ale já Tě mám hluboko v srdci. Znamenáš pro mě mnoho.Nevim možná spolu nemůžeme být hned, ale určitě hodně brzy už ano.

Stýská se mi po tvých očích. Stýská se mi po tvém nosíku. Stýská se mi po tvých ústech, nikdo neumí tak líbat jako ty. Chybí mi tvé doteky, tvůj hlas, tep tvého srdce, chybíš mi celý. Odpusť mi, že tě nedokážu vyhnat ze svého srdce. Nemůžu na Tebe zapomenout, všude Tě vidím. A pořád na tebe musím myslet, každý den, hodinu, vteřinu, sekundu. Navždy jsi změnil celý můj život. Jsi mou první skutečnou láskou. Chtěla bych být součástí tvého života už napořád ale ne jen ve svych snech.
Čekám na Tebe, jsi můj osud i štěstí. Čekám na ten den, kdy Ti řeknu jak moc jsem štastná, že jsme zase spolu. Cítím lásku k Tobě, která vychází přímo z mé duše a bude se mnou navždy.


Hodnocení: 5 z 5 (3x)
- pouze pro registrované (přihlášené)