Nejhezčí z možných pocitů

Má milovaná,
následující řádky budeš číst mnohem později, než je píši právě já a teď. Nejraději bych Ti tento dopis posílal každý den, abys věděla, jak se mé srdce rozbuší, pokaždé když Tě spatřím.

Tvé vlasy mi připomínají sluneční paprsky, které mi rozjasní každou vteřinu v tvé přítomnosti. Tvůj úsměv je jako půlměsíc, co ozáří mi cestu noční krajinou, když z lesů vylézají přízraky, co táhnou noční krajinou.

Neumím popsat to štěstí, co cítím při pohledu na tvá rozzářená očka, když Ti něco udělá radost a když vím, že tou radostí jsem já a pak, slyším-li Tvůj krásný a bezstarostný smích, jsem ten nejšťastnější člověk, co může být po Tvém boku. Nikdy nezapomenu na okamžik, kdy jsi byla vedle mne a já směl políbit Tvou malou, upracovanou ručku, stejně tak nikdy nezapomenu na okamžik, kdy jsi mne poprvé chytila za ruku, když jsme se spolu poprvé políbili, milovali, leželi vedle sebe v pokoji pod nebem. První pusa co jsi mi dala, bude navždy vryta do mé paměti. Svět se se mnou zatočil, když jsi mne poprvé objala a horko se ve mně rozlilo, když si se ke mně poprvé přitulila. V těchto okamžicích jsem byl ten nejšťastnější člověk pod sluncem a tento pocit ve mně přetrvává vždy, když tato krásná chvíle nastane a já jsem v Tvém objetí se svými rty na Tvých. Udělal bych cokoliv, co by sis přála, jen abys byla šťastná. Pro mne jsi ta nejkrásnější a nejúžasnější bytost na světě a dal bych vše, co mám za jeden malý okamžik strávený každý den s Tebou.

Nikdy jsem nemusel a nemusím své city skrývat před Tebou a je správné, že je mohu vyjádřit a sdělit Ti je a stejně vím, že i Ty jsi taková při svém vyjádření ke mně. Věř, že jsou upřímné a velice hluboké, stejně jako Tvé. Tak jako Tebe, jsem ještě nikoho nikdy nemiloval. Vím, že má láska je z Tvé strany opětována, je krásná, kouzelná, čistá a citově neskomírá. Posílám Ti tento dopis a chci Ti říct, jak moc Tě miluji, lásko má, Aťulko krásná. Moje myšlenky směřují k Tobě, má Věčná lásko. Mohu žít buď naplno, s Tebou, anebo vůbec. Prosím miluj mě dál. Nikdy nepochybuj o nejvěrnějším srdci svého milovaného. Navždy tvé, navždy mé, navždy naše! V něčem tak křehkém a zranitelném. Jsi stejná jako já.

Vždy plná optimismu, vůle žít, vůle pomáhat lidem. Vždycky na každém nacházíš něco dobrého, i na svém manželovi. Řekl bych, že jsi mě i tou svou dobrou náladou docela nakazila. Začal jsem se víc otevírat lidem. Poprvé v životě konečně žiji, žiji vedle toho, koho velmi miluji a kdo miluje i mne. Miluji na tobě každou maličkost. Tvůj hlas, tvoje vlasy, ale asi nejvíc tvoje tajemné oči. Je v nich vidět strach, ale i radost zároveň. Přál jsem si a přeji si do nich nahlédnout. Prostě s tebou zůstat. Strašně rád se s tebou procházím, městem, aby vynikla Tvoje krása před ostatními, chtěl bych se s Tebou procházet přírodou, v přírodě ještě mnohem více vynikne Tvoje krása. Dáváš mi sílu překonávat překážky, víc se rozvíjet. Ani si to pořádně někdy neuvědomuji, uvědomil jsem si to až v tu sobotní noc, kdy jsi plakala a byla jsi velmi smutná, velice se omlouvám za své chování v ten páteční den.

Láska je asi nejhezčí z možných pocitů, ale nese s sebou jednu slabinu. Čím víc někoho milujeme, tím víc cítíme, že o něj můžete přijít. Samozřejmě, že to vím, že tenhle den může přijít, ale nechci to a nikdy si tuto chvíli nesmíme již připomínat. Věřím, že náš vztah vydrží navěky a bude ten nejkrásnější, jaký já mohu dávat jen a jen Tobě a stejně tento krásný vztah bude naplňovat i mne z Tvé strany.


Hodnocení: 3 z 5 (3x)
- pouze pro registrované (přihlášené)