Vzpomínka na tebe

Odešel jsi od nás a nechal jsi nás na tomto světě osamocené. Nezeptal jsi se vůbec jestli můžeš vůbec odejít a odešel jsi bez rozloučení. Nemám ti to za zlé, jen to bude letos třetí rok a připadá mi to zrovna jako včera, kdybych tě viděla naposled. Neustále na tebe myslím a moc nám všem chybíš a ze všeho nejvíce chybíš mě. Od té chvíle, co jsi nás opustit už nefungujeme jako rodina a už rodinou bez tebe nikdy nebudeme. Kdybych si měla něco přát, bylo by to tě alespoň na okamžik spatřit, chtěla bych si s tebou toho tolik říct, společně se s tebou smát, společně s tebou plakat, společně s tebou pracovat v dílně, skládat dřevo, odhazovat sníh a spoustu dalšího.

Chybí mi ten čerstvý vzduch, vůně lesa, rodinná pohoda, svůj vlastní pokoj, kamarádi, sousedé a hlavně TY mi moc chybíš. Nebaví mě žít městský život, nemám ráda lidi, chtěla bych umět vrátit čas zpět, být opět ta malá hodná pětiletá tvoje holčička s rozbitými koleny a dlouhými blond vlasy.Chybí mi to, jak jsi většinou každý večer naléval pivo a já ti upíjela, a ty mě upozorňoval, že bych to pít neměla, i když jsi věděl, že mi to nic neudělá. Byl jsi nejlepším tátou na světě, perfektně jsi mě vychoval, naučil všemu, co jsi uměl, naučil jsi mě se nebát, naučil jsi mě zdolávat ty nejtěžší situace, naučil jsi mě se ovládat, naučil jsi mě milovat a dávat druhým lásku.

Nevím, proč jsi musel odejít zrovna ty, chtěla bych být teď ve tvém náručí, chci aby jsi mi svým prstem chytl za špičku nosu udělal na mě ten tvůj xichtík a oslovil mě a usmál se na mě. Obejmula bych tě a věděla bych, že se nikdy ničeho nemusím bát. Při vzpomínkách na tebe se mi vrývají slzy do očí, měla jsem něco udělat a zabránit tomu, aby jsi od nás dobrovolně odešel, nemělo se to nikdy stát. Byl jsi ještě příliš mlád. Těšila jsem se, jak se dožiješ svého vnoučka a on ti řekne dědečku. Tak ráda bych tě chtěla zpět a udělat všechno znova, dát ti najevo svou lásku k tobě, pomáhat ti se vším.

Vždy na tebe bude vzpomínat jen v tom nejlepším, doufám, že se někde spolu tam nahoře potkáme a společně se tomu zasmějeme, jsi nejúžasnější tatínek a já ti slibuji, že snad brzy se sejdeme.


Hodnocení: 5 z 5 (2x)
- pouze pro registrované (přihlášené)