Byla si pro mě jako droga

Ona byla strašně moc sama, cítila se opuštěná, byla smutná, prázdné srdce a čekala, až přijde její vysněný princ a vysvobodí jí z věže, kde byla uvězněná a její srdce naplní štěstím, láskou. Však se tak stalo a přišel mladý kluk, který je studentem střední školy, velmi mladý mládenec, kterému bude letos 20 let a letos maturuje. Ona byla o 3 roky starší, ale to ani jednomu z nich nevadilo, protože navázali společné pouto, které se nedá popsat slovy, ale pouze pohledy do očí. To oni vědí jak a to kouzlo velké lásky bylo opravdu velké. Znali se sotva pár dní a už navázali vztah, který si budovali na celý život.

Usínali spolu každý večer, vařili spolu, mazlili se a prostě všechno dělali spolu. On mladý fotbalista, ve kterém ho jeho princezna podporovala na 100%, byli jako jeden. Jedna velká pohádka, která neměla skončit jinak, než láskou až do smrti. Nastal ovšem problém, který se dá popsat smutnými slovy. Byly to krásné 2 měsíce a ona si pořád nebyla jistá, zda je on pro ní Ten pravý princ. Z ničeho nic mu dorazí Smska, ve které stojí, že si musí z očí do očí hledět a promluvit si. Mladý princ z z toho byl zděšen a ptal se sám sebe, co se mohlo stát, kde se stala chyba ? Pátral celou svou pamětí a na nic nepřišel. Ona mu potom napsala, že se musí rozejít, že je něco špatně. On z toho byl zděšen a za všechno se omlouval a 5 hodin v kuse vysvětloval všechno, co měl na srdci, povídal do jejích očí, jak mu na ní moc záleží a jak moc jí miluje. Jeho slzy byly důkazem všeho. Nakonec se povedlo a její věta: Přece Ti nemůžu dát po tomhle košem. Hezky se zabalili do peřinky a společně usínali. Je mu tekli slzy štěstí, které se málo vidí u kluka. Víkend prožili velmi krásně na fotbale a večer u společného grilování s přáteli, to bylo moc krásné.

Jenže přišel dnešek den a ona mu napsala v dopoledních hodinách, že si musejí promluvit. Sešli se po svých povinnostech a mířili cestou na své oblíbené místo, ale tam bohužel nedošli, protože mu princezna řekla: Je mi to líto, ale lhala jsem Ti, nemiluji Tě, ale miluji někoho jiného.

Mladý kluk si v tu chvíli myslel, že se asi zabije. Strašně moc mu ujely nervy a dával to na sobě znát. Dívka se otočila a šla svou cestou, on však šel za ní a říkal, jak se pomstí. Teď mu však došlo, že jí to moc přeje, nechce se zachovat jak blb a mstít se, má svou hrdost a proto obětuje něco ze sebe. Však jí nestihl říct do jejích nádherných a kouzelných očí pár vět: Sbohem má lásko, byla si mi oporou, byla si něco jako moje druhá půlka v mém srdíčku. Nebyla si pro mě nikdy v životě vzduch, jak to možná někdy vypadalo, ale já Ti nebudu bránit v cestě před tím, co chceš nejvíc. Je mnohem lepší, že si mi to řekla a já to beru. Ta obrovská láska k Tobě jednou přebolí a bude dobře. Jen dostat kudlu do srdce, takhle pár dní před maturitou, to mě mrzí. Nikdy ale nebudu litovat toho, že jsem Tě poznal, byla si pro mě něco jako droga. Byla si pro mě jako voda, kterou taky denně potřebuji, jinak bych zahynul.

Jenže teď už Tě nemám a obávám se dalších dní, protože nevím, co se mnou bude, to je opravdu v oblacích, má lásko. Já to všechno budu muset obrečet, zvednout hlavu, sebrat těch pár sil, co mám a jít dál. Nikdy nezapomenu na to všechno s Tebou, navždy v srdci, slibuju. Miluji Tě.


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)