Při vzpomínce pláču

Je mi líto, že to všechno takto skončilo. Mým životem ses sice jen mihl jako létavice vesmírem, ale zanechalo to ve mně hluboké šrámy. Dal jsi mi něco, co mi už asi nikdo nedá - takový ten krásný pocit bezpečí, pocit, že ten koho miluji, miluje mě.

Všechna Tvá slova si budu do smrti pamatovat, i každé Tvé obětí. Milovala jsem Tě k smrti. Život bez Tebe jsem si nedokázala představit. Láska dělá z mála mnoho, ale začínala jsem mít pocit, že u nás to začíná být naopak. Alkohol je metla lidstva a tys měl bohužel dost často potřebu zametat. Byla jsem zamilovaná, všechno Ti tolerovala, ale už toho bylo příliš! Každý pohár přece jednou přeteče.

Pořád jsem si myslela, že toho kvůli mně necháš. Vím, žes mě miloval a možná ještě pořád miluješ, ale bylo to silnější než Ty i než naše láska. Z toho pramení mé zklámání v Tobě.

Něčemu krásnému jsme oba naletěli, ale láska nesmí být založená na pochybách! Najednou jsem se začala bránit lásce i touze. Z této noční můry se budu ještě dlouho probouzet. Nechci, abys navždy odešel z mého života. Mám Ti snad povídat, že neunesu ztrátu Tvých očí, smíchu a že při každé vzpomínce na Tebe pláču?

Vím, že jsem moc zklamala i já Tebe, ale nechci, abychom se jen tak míjeli. Být sám a zamilován znamená najít slova dávno už ztracená. Mám strach, že už se v tomto životě nikdy spolu nesejdem.

Navždy Tvá


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)