Jak poznala pravou lásku

Budu Vám vyprávět příběh o jedné princezně. Žila v paláci, měla spoustu přátel a o kluky také neměla nikdy nouzi. Vlastně kluka měla pořád, střídala je jako ponožky a klidně je podváděla s jejich nejlepšími kamarády. Ale co přijde přece další! Řekla si pokaždé, když ji nějaký opustil.

Hodně chlapců tak ranila a ačkoliv se kluci moc často brečet nevídí, skoro každého rozplakala. Neuvědomovala si jak moc všem ubližuje a jakou pověst si svým chováním buduje. Až jednou... narazila na chlapce, do kterého se zamilovala na první pohled... už to nebylo jen její obvyklé poblouznění.

Zamilovala se do něho doopravdy a byla velmi šťastná. Jenže její radost netrvala dlouho, za 14 dní, přesně den před svátkem zamilovaných, ji podvedl se svou bývalou přítelkyní. A co udělala princezna? Šla a koupila mu dárek. Ačkoliv věděla, že ji podvedl nechtěla ho ztratit a tak dělala, že o ničem neví. Dokonce mu i odpustila, i když ji to moc bolelo.

Netrvalo však dlouho a chlapce už princezna nebavila... prostě ji odkopl! Plakala, plakala dlouho, čas se jí zdál dlouhý, život pro ni pomalu ztrácel smysl, ale pak si sedla na postel a zamyslela se.

On mi udělal to, co jsem já dělala všem těm chlapcům, co jsem kdy měla. A pochopila jaké to je.

Znova chlapci odpustila a stala se jeho kamarádkou, i když ji srdce stále připomínalo hezké chvíle s ním. Odpustila mu proto, že on ji naučil nepodvádět ty které nás milují! Sice nevědomky, ale udělal to. Jednou i on bude děkovat nějaké slečně, co ho naučí milovat a neubližovat. I on se bude jednou v duchu omlouvat všem které ranil!

Nakonec se z toho nejlepšího kamaaráda stal princeznin princ, který ji vrátil zase do života a naplnil její srdce láskou.


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)