Warning: mysqli_fetch_row() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /www/hosting/protebe.cz/www/online.php on line 111
♥ Poslední sbohem | Dopis Protebe.cz ♥

Poslední sbohem

Když si byl se mnou mnohokrát jsem přemýšlela jestli tě miluju. Nebudu lhát, někdy jsem si tím opravdu nebyla jistá. Jednou v noci, když jsi spal dívala jsem se na tebe a najednou jsem si uvědomila, že ty se to co jsem si v životě nevíc přála, že jsi to ty na koho jsem čekala, že jsi to ty s kým chci být. Uvědomila jsem si, že právě tebe miluji.

Když jsi se pak se mnou rozešel, já zůstala sama sama s tou láskou, kterou jsem k tobě cítila a i teď dva týdny poté co jsem bez tebe, vím, že si to nejkrásnější co mě v životě potkalo a dala bych všechno za to, aby si byl šťastný. Teď už vím, že tím štěstím pro tebe nejsem já, ale tvoje svoboda a taky vím, jak moc jsi miloval ty mě.

A tak bych ti chtěla poděkovat, poděkovat za lásku, kterou jsi mi dal, tolik si se mě snažil změnit a změnil jsi mě, nikdy nezapomenu na tvůj pohled ten den, kdy jsme se viděli naposledy, díval si se smutně jak odjíždím a já chtěla vyskočit z té tramvaje a obejmout tě naposledy, ale neměla jsem odvahu, teď mě to mrzí.

Miluji tě lásko moje a nikdy nezapomenu, nezapomenu na tu krásnou letní noc u moře, na šumící moře a na náš první polibek na molu, nikdy nezapomenu na nějkrásnější polibek v mým žívotě a ještě krásnější rok a půl s tebou, nejkrásnější rok a půl v mém životě a jen tě prosím nezapomeň, nezapomeň na tu holku, které jsi svou láskou vdechl život a udělal si z ní lepšího člověka.
Miluji tě


Hodnocení: 4 z 5 (4x)
- pouze pro registrované (přihlášené)