Když se probudím, myslím na tebe

Každé ráno, když se probudím, myslím na tebe a nejde přestat. Já vím, že každé ráno vstávám jenom z jediného důvodu, tím důvodem jsi Ty, lásko moje :). Narodila jsem se proto, abych Tě dělala šťastným, narodila jsem se proto, abych Tě jednoho dne objevila, zamilovala se to Tebe... a nadále celý svůj život strávila s Tebou. To Tobě dávám celý můj život a vím, že ho dávám tomu pravému.

Opatruj prosím můj život, nedovol, aby si mě vzal někdo jiný, drž si mě celý život u sebe. Všechno splň a já ti za to také něco dám. Dávám ti svoji lásku, slibuji, že Tebe budu milovat celý svůj život, nevěříš ?

Miláčku, jsem jako labuť, ona si najde za celý svůj život jednu jedinou lásku a bez Té už nikdy nedokáže být, už tu svoji životní lásku bude milovat, nejmíň navěky.

Proč to celé píši ? Vyjadřuji svůj hluboký cit, který mě doprovází den co den, noc co noc, každou sekundu ho cítím ve svém nitru. Hřeje mě tak silně, že už se mu nedokážu ubránit, už lásko nedokázu bez Tebe žít, jsi moje část, nejmíň navěky...


Hodnocení: 4 z 5 (2x)
- pouze pro registrované (přihlášené)