Nechci o tebe nikdy přijít

Poprvé jsem se zamilovala, když mi bylo 16. Opravdu zamilovala, kdy člověk cití potřebu být stále s milovanou osobou. Poprvé se mi to stalo s klukem, který se jmenoval Kuba. Nesebrala jsem odvahu, abych mu vše hned řekla. Ani neumím popsat ty chvíle, když jsi potom odjel domů a nechal jsi mě samotnou. Všechno jsem si stále v hlavě přehrávala dokola. Nevěřila jsem nikdy v pohádky, ale po tvém boku si připadám jako v jedné velké pohádce.

Všichni hledají dokonalý vztah, ale nikdo ho nemůže naleznout, možná nejsem nejlepší holkou na světě, ale snažím se o to. Možná jsem nevyhrála Nobelovu cenu za nejlepší přítelkyni, ale vyhrála jsem srdce kluka kterého jsem hledala celý život. Nikdy si ho nenechám vzít. Chci být jen s ním při každém špatném slově co řeknu nebo napíšu mám v sobě pocit viny. Chci jen abys pochopil, že tě miluju a že i když mi to budeš všechno vracet tak se nikdy nevzdám.

O lásku se má bojovat a já budu jak jen to půjde, i když už nebudu mít síly, budu vždy ta která si tě nenechá vzít. Nejde si vzít lásku, něco o co bojuješ a čekáš celý život. Já čekala, čekala jsem v jedné velké krabici kde jsem byla zavřena 16 a půl roku a rázem jsi se objevil ty a krabice se vypařila, svět se udělal krásnějším jen když jsem byla po tvém boku. Každý den odpočítávám sekundy, minuty, hodiny kdy budu zase s tebou. Kdy zase dostanu pusu a obejmutí a kdy mi zase řekneš, že mě miluješ. Udělala bych klidně i nějakou šílenost na důkaz lásky třeba letěla balonem a všude vyřvávala, že tě miluju.

Každý den se těším až příjdu za tebou a řeknu co dnes proběhlo nebo co se stalo, čekám každý den až ti budu moct o všem říct. Jsi nejlepší kluk na světě, kterého miluju, jsi mi vším. Nedokážu si představit bez tebe už nic.


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)