Zakázaná láska (2)

Ten den, co si u nás spal, jsem z tebe nemohla spustit oči, byl si pro mně jediný a dokonalý.

Nikdo ale nevěděl, co se mezi námi stane. Pár měsíců, co jsme si psali tak já sem si připadala úplně jiná, střašně jsem se změnila a chtěla s tebou být, ale vím že i ty se mou. Když jsme se dali dohromady byla jsem strašně zamilovaná a pořád jsem. Moc ti děkuju za vše co s tebou prožívám a jaké krásné pocity ve mně probíhají. Taky vím, že moji rodiče si nepřejí abych se s tebou stýkala a chodila kvůli tomu že máme rozdílný věk. Ale věk je jen číslo. Hlavní je co k sobě cítíme a že se milujeme, to je ta nejkrásnější věc, co může být. Teď se týden neuvidíme. Mně se po tobě strašně moc stýská. Každá minuta, hodina a den bez tebe utíkají strašně pomalu a mne se po tobe strašně stýska.

Chci už být u tebe a vidět tvoje modré oči. tvůj sladký úsměv, dotýkat se tě a tvých jemných rtů na ktere tě chci políbit. Nechci už bez tebe být ani minutu, moc mi chybíš, ale vím že i já tobě. Neboj jsme silní a odvážní, tak to bez sebe musíme vydržet i když to je pro oba težké. Až tě uvidím obejmu tě a dám ti hned dvě pusy. Chytim tě za ruku a už tě od sebe nepustim. Jsi pro mne ten nejúžasnější kluk kterého moc miluju a nikomu ho nedám, ať si moji rodiče říkají , co chtějí. Já se tě nevzdám, to by byla ta největší chyba, co bych mohla udělat.

Moc tě miluju a chci s tebou být až do smrti. Jsi ten jediný pravý a nejhodnější kluk, kterého mám a nechci o tebe přijít.


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)