Pro mě jsi vážně celý svět

Nikdy jsem si nemyslel, že potkám tak skvělou holku jako jsi ty. Pro mě jsi vážně celý svět. Jsi pro mě jako delfín, který mi pomůže na břeh, když se topím.

Jsi pro mě jídlo, voda, kamarádi, rodina a hlavně ta nejkrásnější slečna na celým světě. Vážně nevím, co bych bez tebe dělal. Lásko miluji tě a nikdy jsem žádnou jinou nemiloval víc jako tebe. V životě jsem nikdy neměl štěstí, ale když jsem potkal tebe tak se to rázem změnilo. Teď jsem ten nejšťastnější člověk na světě, protože mám tebe tu nejlepší a nejhodnější princezničku.

Lásko chtěl bych ti poděkovat že jsi mi ukázala kudy mám jít. Dokázala jsi mě rozesmát. Předtím když jsem tě neznal tak jsem se skoro vůbec nesmál.Miluji tě a to straně moc. Chci pro tebe to nejlepší a doufám že jsi se mnou šťastná. Já s tebou ano toho se bát nemusíš. Jsi pro mě jediná osoba na celém světě se kterou chci prožít svůj celý život. Chci aby jsme měli nádherný život a ne aby jsme se v něm trápili.

Moc dobře vím, že oba dva jsme se trápili až moc. Neměli jsme to v životě lehký. Přeji si, aby se to změnilo. Mě už se to změnilo. Teď jsem strašně moc spokojený, protože vím co pro mě znamenáš co pro mě děláš a jak moc tě miluji..


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)